Objekty jen nefotíme,
probouzíme emoce!

Group 239@2x
Proc_row 1
PROTOŽE

Jsme komlexní služba,
ne jen další "prohlídka".

Jsme tu pro vás - poradíme, nafotíme a rozšíříme o doplňující informace, které zájemcům pomohou v rozhodnutí. Vytvoření prohlídky ve VR je už jen třešnička na závěr, která nám umožní rychleji vybrat vážné zájemce, abyste vy nemuseli ztrácet čas.
💡 Prohlídka z bezpečí domova je preferována i kvůli Covid-19.
PsN-dots-yellow
PROTOŽE

Vytvoříme prezentaci
nemovitosti za vás. Celou.

Naše prohlídky prodaly už stovky nemovitostí a my přesně víme, co lidé potřebují vědět a vidět, aby se rozhodli rychleji. Umíme v tom prostě chodit, tak nechte tvorbu vizuální prezentace na nás. Těšit se můžete na hrstku zájemců připravených podepsat, žádné nekonečné prohlídky končící vlažným "možná". Naše inzeráty vždy dosahují vyššího konverzního poměru.
row2
Proc_row osobni zkusenost
PROTOŽE

Je dokázáno:
emoce prodávají.

Existují dva druhy faktorů, podle kterých se lidé rozhodují. Racionální faktory jako je cena, velikost a lokalita se komunikují snadno, ale výběr trvá dlouho. Emoce přichází na řadu ve chvíli, kdy je inzerátů příliš mnoho. A to je dnes prakticky na všech realitních serverech. Umožněte lidem prohlédnout si nemovitost v celé své kráse z pohodlí domova a uvidíte, že v nich ty správné emoce rychle vzbudíte.

Nemusíte být technický typ, vše zařídíme za vás. Berete?

PROTOŽE

Víme, co je důležité,
a rozumíme vám!

Práce makléře je stresující závod s časem, kdy musí hekticky odbavit stovky telefonátů a desítky prohlídek, protože každá minuta přímý ovlivňuje jeho konečnou provizi. Co kdybychom vás zbavili opakující se rutiny, která každého časem značně demotivuje? S námi můžete vysoké tempo držet a prodávat jednoduše víc, nebo zvolnit, začít si svou práci užívat a soustředit se na špičkový realitní servis pro vaše klienty.
Proc_row vime co dulezite

Jsme velmi spokojeni s prací teamu PanoTour. Od první schůzky po předání projektu byly jejich služby bezproblémové a naše spolupráce inspirující.100% doporučuji všem, kteří chtějí obohatit svoji přítomnost v digitálním světě.

Pavel Kadera
Pavel Kadera

Realizace do 3 hodin?

Je to snadnější a rychlejší, než možná čekáte!
1
Plánování
Jakmile se nemovitost uvolní, volejte a najdeme nejbližší termín pro její úplně první prohlídku.
2
Focení
Přijedeme a nemovitost nafotíme pro virtuální prohlídku včetně interiérových snímků.
3
Zveřejnění
Podklady vezmeme a přetvoříme do inzerátu, který zveřejníme na realitních serverech.

Chcete zkrátit dobu prodeje nemovitosti?

Navštivte nás

PBRDigital
Ježkova 14
130 00 PRAHA

Napište nám

info@pbrd.cz
(+420) 720 020 158

Dejte nám vědět!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů